Relacja z zakończenia roku szkolnego w naszej szkole
https://www.facebook.com/reel/1339455230904171?locale=pl_PL
https://www.facebook.com/reel/1339455230904171?locale=pl_PL




14 czerwca 2026r. Dominik Jarczyk uczeń kl. 6 reprezentował naszą szkołę w Finale Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Wilczynie. Sam awans do finału był wielkim wyróżnieniem, ponieważ poprzedzały go eliminacje, podczas których poziom był bardzo wysoki, a liczba uczestników eliminacji była bliska stu. Dominik został doceniony przez komisję artystyczną

Uczniowie klasy 8 wzięli udział w spotkaniu z Wójtem Gminy Wierzbinek dr. Pawłem Szczepankiewiczem oraz Prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Podczas wizyty ósmoklasiści zdobyli cenną wiedzę na temat funkcjonowania naszej gminy i zadań realizowanych przez lokalny samorząd. Wspólnie z Kierownikiem GAPO, panem Jackiem Wysockim, uczniowie zwiedzili budynek urzędu gminy i zobaczyli,